PRESTASIEAAND

TROFEË EN TOEKENNINGS 2018
GHOLF
Beste Speler:               Mia Groenewald
SWEM
Best swimmer:             Anique Cronje
TENNIS
Seuns enkelspelkampioen:                 Hennie van Deventer
Dogters enkelspelkampioen:              Klara van Niekerk
KRIEKET
Beste speler  (dogter):             Annelize Jacobs
Beste speler (seun):                 Jacques  Carolus
Meeste vordering:                  Dian van Zyl
ATLETIEK
Beste atleet (dogter):             Suné Manho
Beste atleet (seun):                 Grant Willemse
HOKKIE
Beste speler (dogter) :             Mariana van Deventer
Beste speler (seun):                 Louis van Eeden

Mees belowende junior speler (dogter):        Nina Houterman
NETBAL
Beste speler:                                        Robin-Riché Damons

Mees belowende senior speler:          Annelize Jacobs
Mees belowende junior speler:          Chanelle van Antwerpen
Beste prestasie in netbal:                    Amber Witbooi

RUGBY
Beste speler:                              Johandré Adams (o/19)  /  Ronaldino Jonkers (o/15)
Mees belowende voorspeler:             Thumani Libazi (o/19)  /  Dian van Zyl (o/15)
Mees belowende agterspeler:           Shane Arends (o/19)  /  Ronaldino Jonkers(o/15)
                                                          

SPORTDOGTER VAN DIE JAAR
Eliska Pienaar

SPORTSEUN VAN DIE JAAR
Louw Jordaan

VEELSYDIGSTE SPORTDOGTER
Kari van As

VEELSYDIGSTE SPORTSEUN
Louw Jordaan

BESTE VORDERING IN MUSIEK – JAKO TOMLINSON FAMILIE TRUST TROFEE EN KONTANT PRYS
Karla Koekemoer

REDENAARSKOMPETISIE VAN DIE SKOOL
Senior Redenaar:        Yvette Boshoff
Junior Redenaar:        Hanli Franken

CULTURE – MOST VERSATILE LEARNER : RIANA HUMAN TROPHY
Jillian John

DIENS BO EIE BELANG: ROTARY-TROFEE
Jeanne-Mari du Toit
JG LOUW-BEURS: SEUN IN GR. 12 WAT PRESTEER IN AKADEMIE, SPORT EN KULTUUR
Marthinus Stapelberg

DINIVA MARAIS
Goliath Davids Drama Fees:  Aangewys as beste aktrise in produksie – Trofee

ESLÉ LE ROUX
Prestasie in Kuns:  Esmé Smit Trofee

KARINSA SCHUTTE
Prestasie in Kuns:  Esmé Smit Kuns-trofee

EMILY GUGEL
Prestasie in Kuns – Esmé Smit Kuns-trofee

JOHN LOUW
Best Commerce Student – ABSA trofee

MARIANA VAN DEVENTER
Beste prestasie in Musiek – Susan Odendaal trofee
m_IMG_1121 m_IMG_1273

Untitled