STUDENTERAAD

HOOFLEIERS 2019
Hoofseun: Franco Munnik
Hoofdogter: Yvette Boshoff
Onder-hoofseun: Ammezine Jansen
Onder-hoodogter: Maria Gugel
VERTEENWOORDIGENDE RAAD VAN LEERDERS:
Voorsitter:  Andrea Auret
Ondervoorsitter:  Chanelle van Antwerpen
Sekretaresse: Liané de Jager

Hoofseun: Franco Munnik Hoofdogter: Yvette Boshoff Onder-hoofseun: Ammezine Jansen Onder-hoodogter: Maria Gugel

Hoofseun: Franco Munnik
Hoofdogter: Yvette Boshoff
Onder-hoofseun: Ammezine Jansen
Onder-hoodogter: Maria Gugel

Chanelle van Antwerpen: Onder-voorsitter Andrea Auret: Voorsitter Liané de Jager: Sekretaresse

Chanelle van Antwerpen: Onder-voorsitter
Andrea Auret: Voorsitter
Liané de Jager: Sekretaresse

MATRIEKRAAD
Seuns:                                      Dogters:
Jondrey Demingo                     Andrea Auret
Ammezine Jansen                   Yvette Boshoff
Al-Jay Fredericks                     Mia Groenewald
Franco Munnik                         Maria Gugel
Keanu October                        Lianne Steyn
Jenovan Windvogel                 Maret Swart
Tracey-Lee Uren

VERTEENWOORDIGENDE RAAD VAN LEERDERS
Gr. 9                Liané de Jager
Nina Houterman
Kari van As
Gr. 10              Joanne Majongosi
Ezra Paul
Hybri Verhoog
Gr. 11               Gerrit Cronje
Delano Marais
Chanelle van Antwerpen
Gr. 12               Andrea Auret
Tracey-Lee Uren
Jenovan Windvogel

Excelsior Koshuis
Andrea Auret
Jade du Plessis
Al-Jay Fredericks
Hercshelle Hendricks
Vicky Kock
Bevan Koopman

Studenteraad

Studenteraad

Matriekraad

Matriekraad

KLASKAPTEINE 2019

8A                            Ethan Verwey                                                 Stella Louw

8B                            Cesco Rossouw                                               Cara du Toit

9A                            Cameron Voges                                              Timna Gaqa

9B                            Ruben Maré                                                    Nicola Groenewald

9C                             Freek Schaefer                                                Gaylicia Karelse

10A                          Jaden le Roe                                                    Anmari Bruwer

10B                          Yanga Xuba                                                     Marenelle van Zyl

11A                          Ben Meyer                                                      Mia Steenkamp

11B                          Bradley Mitchel                                              Alice Mbatyazwa

11C                          Chadwin Verwey                                            Marné Theron

12A                          Diego Lotz                                                       Jana Muller

12B                          Keacha Karriem                                              Kyle Seconna

Die jaar het begin met ‘n baie suksesvolle kamp, aangebied deur mev. Theron en mnr. Van Deventer, op Hartenbos.  Die leerlingraad is aktief en aan die gang.  Hulle neem leiding waar nodig en dra ‘n beeld na buite uit. Mev. Theron en Mnr. van Deventer gee ook deurlopend leiding waar nodig.
Die VRL bied ook twee geslaagde Valentynsdanse aan.
Die skool se verjaarsdag was ook deur hul georganiseer en hul gee vir elke leerder ‘n kolwyntjie.
Die SR bring ook ‘n tweede vlagpaal by die skool aan, wat gebruik gaan word om ons skoolvlag te hys.
Aan die begin van die jaar is die personeel ook verwelkom met ‘n heerlike ontbyt.
Die SR begin ook saam met mevv. de Jager en van As werk aan ‘n waardesprojek waar hul spesifiek fokus op respek.
Lede van ons matriekraad woon ook ‘n leierskapsbal te Paul Roos Gimnasium by.